Posem a la teva disposició els millors professionals

Treballem amb els millors clients i ells ens escullen a nosaltres perquè els ajudem, els assessorem i els gestionem el que més els importa.
No som una immobiliària convencional, som Espígul, una immobiliària amb valor afegit i adaptada a l’era actual.
Transparència, claredat i compromís que oferim nosaltres.

Fiabilitat

El nostre producte funciona de meravella, sense cap mena de problema ni maldecap. Si fóssim un cotxe, seríem alemanys!

Garantia

Nosaltres venem, de veritat! I si no ho fem, sabràs en tot moment el per què i el nostre equip t’assessorarà per revertir aquesta tendència.

Seguiment

Un assessor immobiliari t’acompanyarà en tot moment i disposaràs d’un espai propi al nostre web amb informes i estadístiques personalitzades.

Valor afegit

Els nostres serveis no els trobaràs a la competència. Reportatge fotogràfic d’alta qualitat, vídeos multimèdia, cartelleria específica i molt més.

Visibilitat

Vols vendre una propietat? T’oferim el millor posicionament per als teus anuncis als diaris i als portals immobiliaris. Ningú t’ofereix tant per tan poc.

Coneix l’equip Espígul

La nostra administració

Pere Espígul

CEO

www.espigul.com

Eva Vila

Direcció

evavila@espigul.com

Jaume Colomer

Director financer

jcolomer@espigul.com

Pere Chamorro

Cap d’inversions

pchamorro@espigul.com

Mayte Villegas

Administració

mvillegas@espigul.com

Anna Miquel

Comptabilitat

amiquel@espigul.com

Els nostres comercials

Xevi Vila

Direcció comercial

Girona

xvila@espigul.com

Ramon Biarnés

Regidor territorial

Costa Brava – Sant Cugat – Andorra

rbiarnes@espigul.com

Sílvia Espígul

Assessora de vendes

Girona

sespigul@espigul.com

Ioan Bulau

Direcció de màrqueting

Girona – Costa Brava – Sant Cugat

marqueting@espigul.com

Ana Roselló

Assessora de vendes

Sant Cugat del Vallès

arosello@espigul.com

Guillem López

Assessor de vendes

Sant Cugat del Vallès

glopez@espigul.com

Amy Lamb

Assessora de vendes

Sant Cugat del Vallès

alamb@espigul.com

Gemma Bru

Asessora de vendes

Costa Brava

gbru@espigul.com

Pol Rosés

Assessor de vendes

Costa Brava

proses@espigul.com

Maria Serra

Assessora de vendes

Costa Brava

mserra@espigul.com

Marc Estrach

Assessor de vendes

Girona

mestrach@espigul.com

Andrea Antón

Assessora de lloguers

Girona

aanton@espigul.com

Jordi Illa

Assessor de vendes

Girona

jilla@espigul.com

Cerquem personal!

Asessor de vendes

Envia’ns el teu CV

mvillegas@espigul.com

Lluís Cera

Director d’oficina

Sant Cugat del Vallès

llcera@espigul.com

Els nostres aparelladors

Narcís Font

Cap de compres

nfont@espigul.com

Raül López

Aparellador

rlopez@espigul.com

Carles Pascual

Aparellador

cpascual@espigul.com

Albert Vergés

Aparellador

averges@espigul.com

Alberto Ciria

Construcció i reformes

aciria@espigul.com

Joan Juana

Construcció de cases

jjuana@espigul.com

Joan Falcó

Interiorisme

jfalco@espigul.com

Llorenç Jiménez

Aparellador

ljimenez@espigul.com

Els nostres encarregats d’obra

Mario Ferreira

Encarregat d’obra

Rafa Repullo

Encarregat d’obra

Fran Garrido

Encarregat d’obra

Més que una immobiliària

Tots els nostres serveis

Construcció

Premium Real Estate

Interiorisme

Cases

Testimonis

El que realment marca la diferència és l’opinió que poden donar els nostres clients i proveïdors de la feina feta. Per això us deixem les opinions dels següents testimonis.

Espígul